19.14’te tüm enerjimizle #Altay diye haykırdık ve sosyal medyayı siyah-beyaza boyadık! BİRLİKTE ÇOK GÜÇLÜYÜZ… #büyükaltay #altay #siyahbeyaz #SaldırBüyükAltay #bizimbirhayalimizvar #bizçıkacağız
BİRLİKTE DAHA GÜÇLÜYÜZ
![](https://altay.org.tr/wp-content/uploads/2020/06/emre-koyuncu.jpg)
19.14’te tüm enerjimizle #Altay diye haykırdık ve sosyal medyayı siyah-beyaza boyadık! BİRLİKTE ÇOK GÜÇLÜYÜZ… #büyükaltay #altay #siyahbeyaz #SaldırBüyükAltay #bizimbirhayalimizvar #bizçıkacağız