18 yıl sonra Süper Lig’e geri dönen Büyük Altay’ımızda gerçekleştirilen olağan genel kurul sonrası Başkanımız Sn. Özgür Ekmekçioğlu yeniden göreve getirildi.

İzmir Atatürk Stadı’nda yer alan Türkiye Faal Futbol Hakemleri ve Gözlemcileri Derneği İzmir Şubesi’nin toplantı salonunda gerçekleşen kongreye tek liste ile giren Başkanımız Özgür Ekmekçioğlu bir kez daha başkan seçildi.

EKİMDE EVİMİZE DÖNÜYORUZ

Alkışlarla kürsüye çıkan Başkanımız Özgür Ekmekçioğlu, ‘‘Sizlere söz verdiğimiz başarılarla buraya çıkmak paha biçilemez. Bu yolda tek başımıza bu işi başarmadık, hep beraber başardık. Camiamıza ve taraftarımıza çok teşekkür ediyorum. Tüm yönetim kurulu arkadaşlarıma ve aileme çok teşekkür etmek istiyorum’’ dedi.

Camiaya 2016 yılında verdiği sözü tutmanın mutluluğunu yaşadıklarını anlatan Başkanımız Özgür Ekmekçioğlu, Altay Alsancak Stadı için ise ‘‘İnşallah 30 Ekim’de evimize dönüyoruz. Sözümüz yerde kalmadı. En büyük gurur bu oldu’’ şeklinde konuştu.

Seçimde Divan Kurulu Başkanlığı görevini bırakan eski başkanlarımızdan Ahmet Taşpınar, Başkanımız Özgür Ekmekçioğlu ve yönetim kurulumuzu tebrik ederek Başkanımız Özgür Ekmekçioğlu’na başarılarından ötürü son 5 yılda kazanılan 3 şampiyonluk kupasını temsil eden bir plaket verdi.

‘‘Bugünden sonra kulübümüzü çok daha iyi temsil etmek zorundayız. Bambaşka bir ortamdayız, Süper Lig’deyiz.’’ şeklinde konuşan başkanımız; ‘‘Ben yapıcı eleştiriye sonuna kadar varım. Denetim raporlarımızda her zaman şeffaflıktan yanayız. Bu kulüp özel hesap dönemine geçiyor. Bunlar oturdukça hesaplar daha da şeffaflaşacak. Kulübümüzün tüm değerlerine sahip çıkıyoruz ve çıkmaya devam edeceğiz.’’ ifadelerini kullandı.

Genel kurul sonrası sandıktan Özgür Ekmekçioğlu başkanlığında 2 yıllık görev izni alan yönetim kurulumuzda yer alan isimler ise; Cem Torunoğlu, Levent Doğanoğlu, Gökhan Kışla, Zeki Sökmen, Murat Sarıçelik, Maksut Karaosman, Murat Günaçtı, Çağatay Akar, Kenan Tiyanşan, Ali Cenk Kentli, Kerem Sancak, Fırat Sancak, Ömer Emre Kubba, Onur Uyanık ve Aykut Dikencik’ten oluştu.