Siyah beyazlı ekibimiz Spor Toto 1. Lig’in 12. haftasında evimizde oynayacağımız BeyÇimento Bandırmaspor maçı hazırlıklarına akşam saatlerinde gerçekleştirdiği antrenman ile başladı.
Bandırmaspor Maçı Hazırlıklarımız Başladı
![](https://altay.org.tr/wp-content/uploads/2022/11/img0136-scaled.jpg)
Siyah beyazlı ekibimiz Spor Toto 1. Lig’in 12. haftasında evimizde oynayacağımız BeyÇimento Bandırmaspor maçı hazırlıklarına akşam saatlerinde gerçekleştirdiği antrenman ile başladı.