Kulübümüzde kaptanlık yapan, milli takımda Ay-Yıldızlı formayı da terleten eski futbolcularımızdan Cemil Sunlu’nun hayata veda etmesinin derin üzüntüsünü yaşıyoruz. Merhuma Allah’tan rahmet, sevenlerine ve camiamıza başsağlığı diliyoruz.
Başsağlığı
![](https://altay.org.tr/wp-content/uploads/2020/12/cemil-sunlu.jpg)
Kulübümüzde kaptanlık yapan, milli takımda Ay-Yıldızlı formayı da terleten eski futbolcularımızdan Cemil Sunlu’nun hayata veda etmesinin derin üzüntüsünü yaşıyoruz. Merhuma Allah’tan rahmet, sevenlerine ve camiamıza başsağlığı diliyoruz.