Siyah-Beyazlı miniklerimiz, Altınordu ev sahipliğinde düzenlenen, yurt içi ve yurt dışından geniş katılıma sahne olan İzmir U-12 Cup’ın ilk gününe damga vurdu. Milan’ı 1-0 mağlup eden Altay U-12 takımımız; Başakşehir, Ajax ve Çaykur Rizespor ile golsüz berabere kaldı. Turnuvanın ilk gününü gol yemeden 6 puanla 2. sırada kapatan miniklerimiz yarın AEK, Brummapojkarna, Charleroi ve Southampton ile karşılaşacak. Turnuvada ilk 4 takım son 32’ye kalacak…
ALTAYLI MİNİKLER DÜNYA DEVLERİNE KAFA TUTTU
![](https://altay.org.tr/wp-content/uploads/2020/05/altayli-minikler-dunya-devlerine-kafa-tuttu.jpeg)