Altay’ımızda 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı coşkuyla kutlandı. Korana virüs nedeniyle sokağa çıkma yasağının uygulandığı günde camiamızın coşkusu sosyal medya hesaplarından yansıtıldı.

Kulüp Başkanımız Özgür Ekmekçioğlu, Profesyonel Şube Sorumlumuz Hilmi Bozok, Teknik Direktörümüz Yalçın Koşukavak, A takım futbolcularımız, spor okullarında forma giyen öğrencilerimiz ve  Büyük Altaylı taraftarlar çektikleri videolarla 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nı kutladı.

BAŞKANIMIZ ÖZGÜR EKMEKÇİOĞLU’NUN MESAJI

Kulüp Başkanımız Özgür Ekmekçioğlu, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı mesajında şunları ifade etti: “23 Nisan, Türk Milleti’nin kendi geleceğini belirlediği, egemenliğin millet iradesine bırakıldığı ve milletin bağımsızlığını tüm dünyaya haykırdığı, Türk tarihinin önemli dönüm noktalarından birisidir. Türkiye Büyük Millet Meclisimiz tam bir asırdır Türk Milleti’nin iradesinin tescil ettiği yerdir. En umutsuz günlerimizde bile gönlümüzü bayram yerine çeviren bu mutlu günün mimarı Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ü ve onun kahraman silah arkadaşlarını şükranla, rahmetle anıyoruz. Yarının teminatı olan çocuklarımıza yarının gözüyle bakalım ki yarınlarımız aydınlık olsun 23 Nisan Ulusal Egemenlik Ve Çocuk Bayramınız Kutlu Olsun.”