Kulübümüzün lisanslı ürünlerinin Büyük taraftarımız ile buluştuğu Altay 19on4 Store; DMD Sportif firmasının desteğiyle ürün yelpazesini genişletiyor.

Altay Spor Kulübü ve DMD Sportif İşletmesi arasında yapılan anlaşma kapsamında Büyük Altayımız’a gönül verenler için özel hazırlanan koleksiyonlar 17 Kasım’dan itibaren satışa sunulacak. Altay 19on4 Store mağazamızda lisanslı formalarımızın yanında hediyelik eşya, aksesuar, tekstil, hobi kategorilerinde birçok ürün yer alacak.

ALTAY 19on4 STORE’DA ARTIK YOK YOK!

Büyük Altayımız’ın Büyük Taraftarı için ürün çeşitliliğini ön plana alacaklarını söyleyen DMD Sportif Genel Müdürü Mehmet Turu; ‘‘Taraftarımıza hem kaliteli hem de uygun ürünleri büyük bir çeşitlilik içinde sunmayı planlıyoruz. Altay lisanslı ürünlerinin satılacağı Altay 19on4 Store’da yapılacak satışlar ile hem kulübümüz kazanacak hem de taraftarımız mutlu olacak.’’ dedi. Birçok farklı şehirde farklı kulüpler ile yaptıkları işbirliğinden gelen tecrübenin artık Altay için artı değer yaratacağını belirten Turu; ‘‘Türkiye’nin en büyük camialarından Altay Spor Kulübü ile yaptığımız anlaşma bir İzmirli olarak bizi ayrıca mutlu etti. Taraftarımızı kısa süreler içerisinde değişen ürün gruplarıyla bir araya getirmek niyetindeyiz. Şimdiden İzmirimiz ve Büyük Altayımız’a hayırlısı olsun. Ayrıca taraftara bu güzel anlaşmayı hediye eden ve Store mağazasını taraftar ile bütünleştiren başta Altay Spor Kulübü Başkanımız Sayın Özgür Ekmekçioğlu ile yönetim kurulumuza desteklerinden ötürü teşekkür ederim.’’ şeklinde konuştu.