Başkanımız Sn. Özgür Ekmekçioğlu, bugün İstanbul’da Digitürk Spordan Sorumlu Grup Başkanı Sn. Rashed Al-Marri’yi ziyaret etti.  Marri’yi İzmir’de oynayacağımız bir maça davet eden ve kulübümüz hakkında detaylı bilgiler aktaran başkanımız Özgür Ekmekçioğlu, “Müzesinde iki Türkiye Kupası olan, Cumhurbaşkanlığı Kupası finallerine çıkan, ay-yıldızlı ekiplerimize bugüne kadar 200’ün üzerinde oyuncu yetiştiren bir kulübümüz” vurgusu yaptı. Altay Spor Kulübü’nün güçlü, saygın ve yenilikçi bir yapıya sahip olduğunun altını çizen Ekmekçioğlu, “Bein Sports’un kulübümüze ve Süper Lig markasına yaklaşımından son derece memnunuz. Özellikle derbi maçlar öncesindeki özel yapımlar, bizleri çok mutlu ediyor. Bu markayı daha iyi konuma getirmek için her türlü iş birliğine açığız” dedi.

Marri ise Altay’ın Ekmekçioğlu başkanlığında son beş yılda kazandığı üç şampiyonlukla 3. Lig’den Süper Lig’e yükseldiğini hatırlatarak, “Altay,  etkileyici bir tarihe sahip ve Türk futbolunun en değerli markalarından biri. Son dönemdeki yükselişi ile Türkiye’deki futbolu daha da değerli hale getirdi. İzmir’de gerçek anlamda bir başarı hikayesi yazılıyor ve bunu yakından takip ediyorum” diye konuştu. Marri, Altay ile Bein Sports arasında futbolun marka değerini yükseltecek iş birliklerine her zaman hazır olduklarını da ifade ederek, Anadolu kulüplerinin çok özel bir yere sahip olduğunu belirtti.

Başkanımız Özgür Ekmekçioğlu, ziyaretin sonunda Marri’ye şampiyonluk formasından kesilen bir parçayı çerçeve içinde armağan ederken, bu sezona ait formayı da takdim etti.