Siyah-Beyazlı ekibimiz, Altınordu A.Ş. maçının hazırlıklarına; Ege Engelsiz Yaşam Derneği’nden özel misafirlerimiz ve Gaziemir futbol okulu öğrencilerimizin katıldığı antrenmanla başladı.
23 NİSAN SİZLER İÇİN, SİZLERLE GÜZEL…
![](https://altay.org.tr/wp-content/uploads/2020/05/iki-usta-altayi-anlatti.jpeg)
Siyah-Beyazlı ekibimiz, Altınordu A.Ş. maçının hazırlıklarına; Ege Engelsiz Yaşam Derneği’nden özel misafirlerimiz ve Gaziemir futbol okulu öğrencilerimizin katıldığı antrenmanla başladı.