Büyük Altayımız, 2022-23 sezonu hazırlıklarına Sportif Direktörümüz Tuna Üzümcü yönetiminde Vali Kutlu Aktaş Tesisleri’mizde akşam saatlerinde gerçekleştirdiği antrenman ile başladı.
2022-23 Sezonu Hazırlıklarına Başladık
![](https://altay.org.tr/wp-content/uploads/2022/06/basliksiz-1.png)
Büyük Altayımız, 2022-23 sezonu hazırlıklarına Sportif Direktörümüz Tuna Üzümcü yönetiminde Vali Kutlu Aktaş Tesisleri’mizde akşam saatlerinde gerçekleştirdiği antrenman ile başladı.