1 MAYIS KUTLU OLSUN! BÜYÜK ALTAY çalışanları başta olmak üzere; tüm emekçilerin birlik ve dayanışma gününü kutlar; bu zor zamanlarda kamu hizmetlerini sürdüren çalışanlara şükranlarımızı sunarız.
1 MAYIS EMEK VE DAYANIŞMA GÜNÜ KUTLU OLSUN
![](https://altay.org.tr/wp-content/uploads/2020/05/1-mayis-emek-ve-dayanisma-gunu-kutlu-olsun.jpg)
1 MAYIS KUTLU OLSUN! BÜYÜK ALTAY çalışanları başta olmak üzere; tüm emekçilerin birlik ve dayanışma gününü kutlar; bu zor zamanlarda kamu hizmetlerini sürdüren çalışanlara şükranlarımızı sunarız.